Generator pe benzină AGP2300S 2 kW 230 V AGM
cod: O62748
Descriere și specificații
Recenzii
Produse similare
Recent văzute
Specificații tehnice
Generale
Putere maxima (W)
2.2 kW
Brand
AGM
Dimensiuni (L x W x H x Ø)
605 x 440 x 435 mm
Greutatea
36 kg
Capacitate cilindrică
196 cm³
Frecvenţa
50 Hz
Putere nominala (W)
2 kW
Tensiunea la ieşire (V)
230 V