cod: 250SPBN002
Cod: 250SPBN002
Este în stock
Puterea (W)
245/186 W
Tensiune (V)
220 - 240 V AC
Debit de aer
1300 m³/h
Turaţii la mersul în gol
0 - 2600 rot/min
Diametru
250 mm
Gradul de protecţie (IP)
IP44
Toate caractersiticile
Compară
În favorite
Este în stock
Descriere și specificații
Recenzii
Produse similare
Recent văzute
Specificații tehnice
Generale
Puterea (W)
245/186 W
Tensiune (V)
220 - 240 V AC
Debit de aer
1300 m³/h
Turaţii la mersul în gol
0 - 2600 rot/min
Diametru
250 mm
Gradul de protecţie (IP)
IP44
Frecvenţa
50 Hz