cod: 100SPBN003
Cod: 100SPBN003
Stock limitat
Puterea (W)
40/32 W
Tensiune (V)
220 - 240 V AC
Debit de aer
205 m³/h
Turaţii la mersul în gol
0 - 2600 rot/min
Diametru
100 mm
Gradul de protecţie (IP)
IP44
Toate caractersiticile
Compară
În favorite
Descriere și specificații
Recenzii
Produse similare
Recent văzute
Specificații tehnice
Generale
Puterea (W)
40/32 W
Tensiune (V)
220 - 240 V AC
Debit de aer
205 m³/h
Turaţii la mersul în gol
0 - 2600 rot/min
Diametru
100 mm
Gradul de protecţie (IP)
IP44
Frecvenţa
50 Hz