Mașină de găurit cu percuție DV13VSSNSZ 600 W 220 - 240 V 0 - 29000 percuții/min HIKOKI
cod: H33010
Cod: H33010
Stock limitat
Tip alimentare
Rețea
Puterea (W)
600 W
Tensiune (V)
220 - 240 V
Turaţii la mersul în gol
2900 rot/min
Diametru max. găurire oţel
13 mm
Număr percuţii
0 - 29000 percuții/min
Diametru max. găurire beton
13 mm
Diametru max. găurire lemn
30 mm
Toate caractersiticile
Compară
În favorite
Stock limitat
Descriere și specificații
Recenzii
Produse similare
Recent văzute
Cumpărate împreună cu acest produs
Specificații tehnice
Generale
Tip alimentare
Rețea
Puterea (W)
600 W
Tensiune (V)
220 - 240 V
Turaţii la mersul în gol
2900 rot/min
Greutatea
1.4 kg
Diametru max. găurire oţel
13 mm
Mandrine
13 mm
Brand
HIKOKI
Număr percuţii
0 - 29000 percuții/min
Diametru max. găurire beton
13 mm
Diametru max. găurire lemn
30 mm