cod: DUN500WZ
Cod: DUN500WZ
Categorie: Trimere
Stock limitat
Lăţime de tăiere
23.5 mm
Turaţii la mersul în gol
0 - 4400 rot/min
Tensiune (V)
18 V
Toate caractersiticile
Compară
În favorite
Stock limitat
Descriere și specificații
Recenzii
Produse similare
Recent văzute
Specificații tehnice
Generale
Lăţime de tăiere
23.5 mm
Turaţii la mersul în gol
0 - 4400 rot/min
Model
LXT
Brand
Makita
Dimensiuni (L x W x H x Ø)
2115 x 97 x 137 mm
Greutatea
3.6 kg
Lungime lamă
500 mm
Nivelul de sunet
92.5 dB
Tensiune (V)
18 V