cod: UN460WDZ
Cod: UN460WDZ
Categorie: Trimere
Este în stock
Puterea (W)
200 W
Tensiune (V)
18 V
Lăţime de tăiere
460 mm
Turaţii la mersul în gol
1800 rot/min
Toate caractersiticile
Compară
În favorite
Este în stock
Descriere și specificații
Recenzii
Produse similare
Recent văzute
Specificații tehnice
Generale
Puterea (W)
200 W
Tensiune (V)
18 V
Lăţime de tăiere
460 mm
Turaţii la mersul în gol
1800 rot/min
Tip motor
Cu perii
Model
CXT
Brand
Makita
Dimensiuni (L x W x H x Ø)
1889 - 2511 x 87 x 134 mm