Siguranța fuzibilă USFULL SOL20ADC 10 x 38 mm 20 A 1000 V
cod: SOL20ADC
Cod: SOL20ADC
Este în stock
Tensiune (V)
1000 V
Curent (A)
20 A
Dimensiuni (L x W x H x Ø)
10 x 38 mm
Toate caractersiticile
Compară
În favorite
Descriere și specificații
Recenzii
Produse similare
Recent văzute
Specificații tehnice
Generale
Model
SOL20ADC
Brand
USFULL
Tensiune (V)
1000 V
Curent (A)
20 A
Dimensiuni (L x W x H x Ø)
10 x 38 mm