cod: HYDHHG32D
Cod: HYDHHG32D
Stock limitat
Toate caractersiticile
Compară
În favorite
Stock limitat
Descriere și specificații
Recenzii
Produse similare
Recent văzute
Specificații tehnice
Generale
Model
HHG-32D
Tensiune (V)
220 - 240 V
Diametrul maxim de tăiere
32 mm
Destinație
pentru armatură
Brand
HYDRARITE
Puterea (W)
3 kW