cod: HYDHHB700T
Cod: HYDHHB700T
Stock limitat
Toate caractersiticile
Compară
În favorite
Stock limitat
Descriere și specificații
Recenzii
Produse similare
Recent văzute
Specificații tehnice
Generale
Lungime furtun
1.5 m
Presiune
700 bar
Capacitatea de pompare
3.6 l/min
Model
HHB-700T
Brand
HYDRARITE
Puterea (W)
1.2 kW
Tensiune (V)
220 - 240 V
Dimensiuni (L x W x H x Ø)
210 x 145 x 330 mm
Greutatea
13 kg
Capacitate rezervor ulei
2 l
Diametrul de racordare
3/8" (9.5 mm)