cod: EVCACP44CR
Cod: EVCACP44CR
Stock limitat
Tensiune (V)
380 V
Puterea (W)
44 kW
Curent (A)
64 A
Gradul de protecţie (IP)
IP65
Toate caractersiticile
Compară
În favorite
Stock limitat
Descriere și specificații
Recenzii
Produse similare
Recent văzute
Specificații tehnice
Generale
Tensiune (V)
380 V
Model
CHARIOT
Puterea (W)
44 kW
Brand
EVCOME
Curent (A)
64 A