cod: EVCAC22CR
Cod: EVCAC22CR
Este în stock
Tensiune (V)
380 V
Dimensiuni (L x W x H x Ø)
355 x 250 x 93 mm
Gradul de protecţie (IP)
IP65
Curent (A)
32 A
Puterea (W)
22 kW
Toate caractersiticile
Compară
În favorite
Este în stock
Descriere și specificații
Recenzii
Produse similare
Recent văzute
Specificații tehnice
Generale
Tensiune (V)
380 V
Dimensiuni (L x W x H x Ø)
355 x 250 x 93 mm
Gradul de protecţie (IP)
IP65
Model
CHARIOT
Brand
EVCOME
Curent (A)
32 A
Puterea (W)
22 kW