Stație de încărcare auto EVH2S22P02K 22 kW 380 V 32 A Schneider-Electric
cod: EVH2S22P02K
Cod: EVH2S22P02K
Stock limitat
Temperatură de lucru
-30 +50 °C
Nr. Poli
3P+N
Frecvenţa
50/60 Hz
Puterea (W)
22 kW
Tensiune (V)
380 V
Dimensiuni (L x W x H x Ø)
480 x 331.5 x 170 mm
Culoare
Alb
Gradul de protecţie (IP)
IP54
Număr prize
1 priză
Curent (A)
32 A
Tip material
Plastic
Toate caractersiticile
Compară
În favorite
Stock limitat
Descriere și specificații
Recenzii
Produse similare
Recent văzute
Specificații tehnice
Generale
Temperatură de lucru
-30 +50 °C
Nr. Poli
3P+N
Frecvenţa
50/60 Hz
Puterea (W)
22 kW
Tensiune (V)
380 V
Dimensiuni (L x W x H x Ø)
480 x 331.5 x 170 mm
Culoare
Alb
Gradul de protecţie (IP)
IP54
Model
EVH2S22P02K
Brand
Schneider-Electric
Număr prize
1 priză
Curent (A)
32 A