Unitate de control Schneider-Electric LUCA18BL 15 kW 24 V 18 A
cod: LUCA18BL
Cod: LUCA18BL
Categorie: Soft startere
Stock limitat
Tensiune de lucru
24 V
Puterea (W)
15 kW
Curent (A)
18 A
Toate caractersiticile
Compară
În favorite
Stock limitat
Descriere și specificații
Recenzii
Produse similare
Recent văzute
Specificații tehnice
Generale
Tensiune de lucru
24 V
Puterea (W)
15 kW
Brand
Schneider-Electric
Tip
DC
Curent (A)
18 A