Ciocan rotopercutor SDS Plus GBH18VF-26 18 V 2.6 J 0 - 4350 percuții/min Bosch
cod: B0611909003
Cod: B0611909003
Stock limitat
Sistem de prindere
SDS Plus
Turaţii la mersul în gol
0 - 980 rot/min
Tip alimentare
Acumulator
Tensiune (V)
18 V
Număr percuţii
0 - 4350 percuții/min
Energie de percuție (EPTA)
2.6 J
Diametru max. găurire beton
26 mm
Diametru max. găurire oţel
13 mm
Diametru max. găurire lemn
30 mm
Complectaţie
2 acumulatoare, Încărcător, valiză
Toate caractersiticile
Compară
În favorite
Stock limitat
Descriere și specificații
Recenzii
Produse similare
Recent văzute
Cumpărate împreună cu acest produs
Specificații tehnice
Generale
Sistem de prindere
SDS Plus
Turaţii la mersul în gol
0 - 980 rot/min
Acumulator
2 x 6.0 Ah (Li-ion)
Tip alimentare
Tensiune (V)
18 V
Număr percuţii
0 - 4350 percuții/min
Energie de percuție (EPTA)
2.6 J
Diametru max. găurire beton
26 mm
Diametru max. găurire oţel
13 mm
Diametru max. găurire lemn
30 mm