Corp de iluminat clopot HF-400GBR-C 400 W E40 220 V Elmos
cod: 140760
Categorie:
Clopote
Soclu
E40
Puterea (W)
400 W
Tensiune (V)
220 V
Dimensiuni (L x W x H x Ø)
500 mm
Toate caractersiticile
- 182
buc.
Descriere și specificații
Recenzii
Produse similare
Recent văzute
Specificații tehnice
Generale
Soclu
E40
Puterea (W)
400 W
Tensiune (V)
220 V
Dimensiuni (L x W x H x Ø)
500 mm
Model
HF-400GBR-C
Brand
Elmos
Culoare
Argintiu
Recenzii (0)
Produse similare
În rate 0%