Mașină de legat fier beton pe acumulator (Fără acumulator) DTR180ZK 18 V Makita
cod: DTR180ZK
Categorie:
Mașini de înșurubat
Complectaţie
fără acumulator
Tip alimentare
Acumulator
Tensiune (V)
18 V
Toate caractersiticile
buc.
de la 2 314
Vezi detalii
Descriere și specificații
Recenzii
Produse similare
Recent văzute
Specificații tehnice
Generale
Complectaţie
fără acumulator
Tip alimentare
Acumulator
Tensiune (V)
18 V
Model
DTR180ZK
Diametru
0.8 mm
Brand
Makita
Recenzii (0)
Produse similare
În rate 0%
Cod: 45.135.90
Mașină de înșurubat cu acumulator TE-CD 12/1 Li 30 Nm 2.0 Ah 12 V 1400 rot/min Einhell
În rate 0%