Invertor GW3600T-DS GoodWe 16 A
cod: GoodWeGW3600T
16 208
buc.
de la 2 084
Descriere și specificații
Recenzii
Produse similare
Recent văzute
Specificații tehnice
Generale
Tensiune (V)
600 V
Dimensiuni (L x W x H x Ø)
354 x 433 x 147 mm
Opţiuni
2MPPT
Model
GW3600T-DS
Curent (A)
16 A
Tensiunea la ieşire (V)
230 V
Număr de faze
Monofazat
Brand
GoodWe
Puterea (W)
3.6 kW