cod: B06008D5000
Cod: B06008D5000
Categorie: Trimere
Stock limitat
Tensiune (V)
18 V
Lăţime de tăiere
500 mm
Turaţii la mersul în gol
0 - 3400 rot/min
Toate caractersiticile
Compară
În favorite
Stock limitat
Descriere și specificații
Recenzii
Produse similare
Recent văzute
Specificații tehnice
Generale
Tensiune (V)
18 V
Lăţime de tăiere
500 mm
Turaţii la mersul în gol
0 - 3400 rot/min
Model
GHE 18V-50 TP
Brand
Bosch
Dimensiuni (L x W x H x Ø)
2500 x 166 x 120 mm