Mașină de tuns iarba Makita DLM330SM 18 V 4 Ah
cod: DLM330SM
Cod: DLM330SM
Stock limitat
Tensiune (V)
18 V
Sistem de tăiere
Lamă rotativă
Volum colectare iarbă
30 l
Înălţimea de tăiere (min - max)
25 - 75 mm
Lăţime de tăiere
330 mm
Toate caractersiticile
Compară
În favorite
Stock limitat
Descriere și specificații
Recenzii
Produse similare
Recent văzute
Specificații tehnice
Generale
Tensiune (V)
18 V
Sistem de tăiere
Lamă rotativă
Volum colectare iarbă
30 l
25 - 75 mm
Model
DLM330SM
Brand
Makita
Lăţime de tăiere
330 mm