cod: MRV-H060-0
Cod: MRV-H060-0
Stock limitat
Soclu
E27
Puterea (W)
60 W
Dimensiuni (L x W x H x Ø)
320 x 125 mm
Toate caractersiticile
Compară
În favorite
Stock limitat
Descriere și specificații
Recenzii
Produse similare
Recent văzute
Specificații tehnice
Generale
Soclu
E27
Puterea (W)
60 W
Model
Butterfly
Dimensiuni (L x W x H x Ø)
320 x 125 mm
Număr de socluri
1
Gradul de protecţie (IP)
IP20
Brand
HIPER
Tensiune (V)
220 - 240 V