Corp de iluminat stradal LED BQ-BJ120W 120 W LED 6500 K 12000 lm IP65 220 - 240 V Elmos
cod: BQ-BJ120W
Categorie:
Iluminat stradal cu LED
Soclu
LED
Temperatura culoare (K)
6500 K
Puterea (W)
120 W
Tensiune (V)
220 - 240 V
Gradul de protecţie (IP)
IP65
Toate caractersiticile
1 246
buc.
de la 125
Descriere și specificații
Recenzii
Produse similare
Recent văzute
Specificații tehnice
Generale
Culoare
Gri
Soclu
LED
Temperatura culoare (K)
6500 K
Puterea (W)
120 W
Tensiune (V)
220 - 240 V
Gradul de protecţie (IP)
IP65
Model
BQ-BJ120W
Brand
Elmos
Flux luminos (lm)
12000 lm
Recenzii (0)
Produse similare
În rate 0%