Corp de iluminat stradal led cu panou solar Elmos HDL55120W 120 W LED 6500 K 10800 lm IP65 6 V
cod: HDL55120W
Categorie:
Iluminat stradal cu LED
Gradul de protecţie (IP)
IP65
Soclu
LED
Temperatura culoare (K)
6500 K
Puterea (W)
120 W
Tensiune (V)
6 V
Toate caractersiticile
1 029
buc.
de la 103
Descriere și specificații
Recenzii
Produse similare
Recent văzute
Specificații tehnice
Generale
Gradul de protecţie (IP)
IP65
Brand
Elmos
Soclu
LED
Temperatura culoare (K)
6500 K
Puterea (W)
120 W
Tensiune (V)
6 V
Model
HDL55120W
Flux luminos (lm)
10800 lm
Culoare
Negru
Recenzii (0)
Produse similare
În rate 0%