Corp de iluminat stradal LED BQ-BJ100W 100 W LED 6500 K 10000 lm IP65 220 - 240 V Elmos
cod: BQ-BJ100W
Categorie:
Iluminat stradal cu LED
Soclu
LED
Temperatura culoare (K)
6500 K
Puterea (W)
100 W
Tensiune (V)
220 - 240 V
Gradul de protecţie (IP)
IP65
Toate caractersiticile
1 149
buc.
de la 115
Descriere și specificații
Recenzii
Produse similare
Recent văzute
Specificații tehnice
Generale
Culoare
Gri
Soclu
LED
Temperatura culoare (K)
6500 K
Puterea (W)
100 W
Tensiune (V)
220 - 240 V
Gradul de protecţie (IP)
IP65
Model
BQ-BJ100W
Brand
Elmos
Flux luminos (lm)
10000 lm
Recenzii (0)
Produse similare
În rate 0%