Corp de iluminat stradal LED cu panou solar GRAND-200 200 W LED 6400 K 1198 lm IP65 6 V Horoz
cod: 074009020002
Categorie:
Iluminat stradal cu LED
Soclu
LED
Temperatura culoare (K)
6400 K
Puterea (W)
200 W
Tensiune (V)
6 V
Gradul de protecţie (IP)
IP65
Toate caractersiticile
1 075
buc.
de la 108
Descriere și specificații
Recenzii
Produse similare
Recent văzute
Specificații tehnice
Generale
Soclu
LED
Temperatura culoare (K)
6400 K
Puterea (W)
200 W
Tensiune (V)
6 V
Gradul de protecţie (IP)
IP65
Model
GRAND-200
Brand
Horoz
Flux luminos (lm)
1198 lm
Recenzii (0)
Produse similare
În rate 0%