Corp de iluminat stradal led Elmos SPR-100-40 100 W 4000 K 11000 lm IP65 220 - 240 V
cod: SPR-100-40
Categorie:
Iluminat stradal cu LED
Tensiune (V)
220 - 240 V
Temperatura culoare (K)
4000 K
Puterea (W)
100 W
Gradul de protecţie (IP)
IP65
Toate caractersiticile
1 306
buc.
de la 131
Descriere și specificații
Recenzii
Produse similare
Recent văzute
Specificații tehnice
Generale
Tensiune (V)
220 - 240 V
Culoare
Gri
Temperatura culoare (K)
4000 K
Puterea (W)
100 W
Gradul de protecţie (IP)
IP65
Model
SPR-100-40
Brand
Elmos
Flux luminos (lm)
11000 lm
Recenzii (0)
Produse similare
În rate 0%