Corp de iluminat stradal led Elmos SPR-120-65 120 W 6500 K 13200 lm IP65 220 - 240 V
cod: SPR-120-65
Categorie:
Iluminat stradal cu LED
Tensiune (V)
220 - 240 V
Temperatura culoare (K)
6500 K
Gradul de protecţie (IP)
IP65
Puterea (W)
120 W
Toate caractersiticile
1 369
buc.
de la 137
Descriere și specificații
Recenzii
Produse similare
Recent văzute
Specificații tehnice
Generale
Tensiune (V)
220 - 240 V
Temperatura culoare (K)
6500 K
Gradul de protecţie (IP)
IP65
Model
SPR-120-65
Brand
Elmos
Culoare
Gri
Puterea (W)
120 W
Flux luminos (lm)
13200 lm
Recenzii (0)
Produse similare
În rate 0%