Panou LED CAPELLA-48 48 W LED 6400 K 3125 lm 220 - 240 V Horoz IP20
cod: 056012004802
Cod: 056012004802
Este în stock
Soclu
LED
Puterea (W)
48 W
Gradul de protecţie (IP)
IP20
Dimensiuni (L x W x H x Ø)
595 x 595 x 13 mm
Temperatura culoare (K)
6400 K
Tensiune (V)
220 - 240 V
Flux luminos (lm)
3125 lm
Toate caractersiticile
Compară
În favorite
Descriere și specificații
Recenzii
Produse similare
Recent văzute
Specificații tehnice
Generale
Soclu
LED
Puterea (W)
48 W
Gradul de protecţie (IP)
IP20
Destinație
Încastrat
Unghi (grade)
120°
Model
CAPELLA-48
Durata medie de viaţă (h)
25000 h
Culoare
Alb
Tip material
Aluminiu/Plastic
Dimensiuni (L x W x H x Ø)
595 x 595 x 13 mm
Brand
Horoz
Temperatura culoare (K)
6400 K
Tensiune (V)
220 - 240 V