Panou LED PLAZMA-45 45 W 595 x 595 x 35 mm LED 6400 K 3375 lm 220 - 240 V Horoz IP20
cod: 056010004502
Cod: 056010004502
Stock limitat
Soclu
LED
Temperatura culoare (K)
6400 K
Dimensiuni (L x W x H x Ø)
595 x 595 x 35 mm
Tensiune (V)
220 - 240 V
Flux luminos (lm)
3375 lm
Gradul de protecţie (IP)
IP20
Puterea (W)
45 W
Toate caractersiticile
Compară
În favorite
Descriere și specificații
Recenzii
Produse similare
Recent văzute
Specificații tehnice
Generale
Unghi (grade)
120°
Model
PLAZMA-45
Soclu
LED
Temperatura culoare (K)
6400 K
Dimensiuni (L x W x H x Ø)
595 x 595 x 35 mm
Destinație
Încastrat
Durata medie de viaţă (h)
20000 h
Tip material
Aluminiu/Plastic
Tensiune (V)
220 - 240 V
Flux luminos (lm)
3375 lm
Gradul de protecţie (IP)
IP20
Brand
Horoz
Culoare
Alb
Puterea (W)
45 W