Mașină de tuns iarba + trimmer Skil BF0150074AA 500 W
cod: BF0150074AA
Descriere și specificații
Recenzii
Produse similare
Recent văzute
Specificații tehnice
Generale
Puterea (W)
500 W
Sistem de tăiere
Fir/Lamă
Lăţime de tăiere
290 mm
Volum colectare iarbă
17 l
Înălţimea de tăiere (min - max)
25 - 55 mm